Önceki Yazı
Sonraki Yazı
nihat dogan

Nihat Doğan yine yapacağını yaptı, Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesinin ardından Twitter’da yazdıklarıyla sosyal medya kullanıcılarını çıldırttı.

TV8’de yayınlanacak Survivor all star‘ın yarışmacıları arasında bulunan Doğan’a sosyal medyada tepki yağdı. ‘Nihat varsa Survivor boykot’ ve ‘Nihat’lı Survivor’a reklam verenlere boykot’ hashtag’leri açıldı.

Oyuncu Ahu Sungur’la polemiğe giren türkücü, “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca bas bas bağırmayacaksınız” tweet’iyle büyük tepki çekti.Bunun üzerine Sungur, Doğan’a “Mini eteği ahlaksızlık olarak görüyorsan Survivor’da bikinili insanların arasında yarışmayacaksın o zaman!” diye karşılık verdi.Tepkiler üzerine tweet’lerini silen Doğan, oyuncu Selin Şekerci’ye de “Haydi başka çöplükte havla” diye karşılık verdi.Nihat Doğan, eski sevgilisi Aysun Kiremitçi’yi acımasızca dövmüş, ardından “Sayesinde şöhretim arttı” açıklaması yapmıştı.Sevgilisini hastanelik eden Doğan, 2011 yılında da İzzet Yıldızhan’la birlikte Ankara’da otele kadın çağırmış, şiddete maruz kalan kadınlar Yıldızhan’dan şikâyetçi olmuştu.

Kadrodan çıkarıldı

Nihat Doğan’ın yaptığı açıklamaların ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan’ı Survivor kadrosundan çıkarttı.

“Canilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum” diyen Doğan, ilerleyen saatlerde Survivor kadrosundan çıkarılmasıyla ilgili gelişmeyi kişisel sayfasından yorumladı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz