Önceki Yazı
Sonraki Yazı
nurella

Bu Tarz Benim kızı Gülay Hançer eleme gecesinde gitme kararı aldı. Gülay Hançer ‘in kararı Bu Tarz Benim ‘de zengin-fakir tartışması çıkarttı. Yarışmacı Nazlı Hamarat olay yarattı.

Viyana ‘da üç işte birden çalışan Gülay Hançer Bu Tarz Benim eleme gecesinde ayrılma kararı aldı. İstanbul ‘da teyzesinin yanında kalan Gülay Hançer ‘komplekse girdim” diyerek Bu Tarz Benim ‘den elenmek istediğini söyledi.Gitme kararını açıklayan Gülay Hançer ‘e Bu Tarz Benim kızları ‘’numara yapıyorsun’’ diyerek eleştiriler getirdi. Buna delil olarak da Gülay Hançer ‘in güzel giyinmesini gösterdiler. Gülay Hançer ise “Ben bu kıyafeti 3 gün önce getirdim bunu biliyorsunuz. Son günlerim güzel giyinmek istiyorum” yanıtını verdi.

Hançer ‘in yaşadığı sıkıntılar onu ağlattı. Bu Tarz Benim ‘den şartları sebebiyle ayrılma kararı alan Gülay Hançer ‘e Öykü Sertel sahip çıktı. Gülay Harçer ‘e elini uzatan Öykü Sertel “Biz bir aileyiz hepsini aşarız” diyerek destek çıktı. Kemal Doğulu ise “Ben senin elenmek istediğini düşünmüyorum. Elenmek isteyen yarışmacı buraya bu şekilde gelmez. Sen hangi kafayla ben gideceğim diyorsun. Önce kendini inandır. Biz inanmıyoruz çünkü” dedi. Gülay Hançer bu sözler içine gözyaşları dökmeye başladı. “Özgüvenimi kaybettim” diyen Gülay Hançer ağlayarak anlattı; -“Sürekli kavgalar yordu beni. Gerçekten aynanın karşısına geçiyorum hiç beğenmiyorum kendimi. Burda kendimi kaybettim yani” dedi. Kemal Doğulu bunun üzerine Gülay Hançer ‘i teselli etmeye çalıştı. “Burda senden önce gitmesi gereken insanlar var” diyen Kemal Doğulu “Biraz kendine gel. Takma kafaya” dedi.

Nur Yerlitaş da Gülay Hançer ‘e destek çıkıp alkış istedi. Ama Bu Tarz Benim kızları “numara yapıyor” cevabını verince Nur Yerlitaş “Yuh size be… Ayıptır ya… O zaman siz oynuyorsunuz. Zenginsin sen (Nazlı Hamarat’a bağırıyor) Tok fakirin halini bilmez. Sen zenginsin. Misafirlikte kalıyor. Diyor ki geç gidiyorum rahatsız olan var ya… Yapmayın ya…” diyerek fena halde fırçaladı. İlerleyen dakikalarda olay üzerine yorumlar yapılınca daha da sinirlenen Yerlitaş rejiden tansiyon aletini istedi. Yayın sırasında tansiyonunu ölçen Nur Yerlitaş gözyaşlarını tutamadı ve ağladı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz