Önceki Yazı
Sonraki Yazı
nurella

Bu Tarz Benim’in yıldızı Nur Yerlitaş nam-ı diğer Nurella ya, reklam yüzü olduğu Yedigün Nişantaşında parti veriyor! Nurellanın 12 Şubat Perşembe aksamı Nişantaşındaki La Petite Maison Restaurantda gerçekleşecek partisine medya, cemiyet ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim katılacak.

Bu Tarz Benimin tartışılmaz starı Nur Yerlitaş, rol aldığı renkli ve eğlenceli Yedigün reklamlarıyla yine son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Televizyon ve sosyal medyada büyük ilgi gören kampanyası için 12 Şubat Persembe aksamı Nişantaşında bir parti verecek olan Yedigün, Nur Yerlitaşı başarısını dostlarıyla biraraya gelerek kutlayacak.

On binlerce insanın katıldığı Türkiye Yedigünün Yeni Meyvesini Seçiyor kampanyası kapsamında Nişantaşı’ndaki ‘La Petite Maison Restaurant’da Nur Yerlitaşlı parti için iki ayrı davetiye hazırlandı. Nurellanın sosyal medya gündemini değiştiren ünlü capslerinin kullanıldığı davetiyelerin ilkinde Nur Yerlitaş hemşire kılığına girerek ‘ŞŞŞŞŞŞT.. PARTİ VAR!’ diye seslendi. İkinci davetiye tasarımında saçlarıyla dikkat çeken Nurella #FruityCaps Partynin duyurusunu yaptı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz