Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Screenshot_1

Son yıllarda ilkel görünümlü ve güçlü erkeklerden hoşlanma modası kadınlar arasında gittikçe yükselmekte. Anneler kızlarının ‘adam gibi’ görünen ve maddi kazancının yerinde olduğu görünüşünden de belli olan erkeklerle evlenmelerini isterken, çağımız kızları sakallı ve tarz erkeklerden hoşlanma eğilimi gösteriyor.

Çekiciliği ile birlikte, sakallı bir erkeklerin tercih edilmesinin ardından birçok neden var. Bu nedenler kişiden kişiye farklılık göstermesine karşın birçok durumda geçerli ve bu nedenle, onları bir genelleme altında listelemek yanlış olmaz.

Sakal bir erkeğin yüzünün ortasında beliren devasa bir dünyadır ve bir kadının dikkatini çeken ilk şeydir. Öyle görünüyor ki ilerleyen yıllarda bir kız arkadaş isteyen her erkeğin sahip olmak zorunda olduğu bir şey haline gelecek sakal.

İşte kadınların sakallı erkeklerden hoşlanmalarının ve onlarla birlikte olmak istemelerinin ardından yatan 20 mantıklı neden;

1. Sakal bir erkeği kuvvetli ve erkeksi gösterir.

Sakallı bir erkek her zaman için bebek yüzlü bir erkekten daha seksidir. Kadınlar erkeksi bir görünümü olan ve kuvvetli erkekleri beğenir.Bazen kadınlar sert bir erkek dokunuşuna ihtiyaç duyar ve sakallı bir erkeğin varlığı bu durumu çözer. Sakallı bir erkek çıplak elleriyle dağın başına evini yapabilecek ve orada hayatını sürdürebilecek gibi görünür. Kadınlar bu doğal ve yabani gücü hissederler. Bu nedenle sakallı bir erkek her zaman kadınlar tarafından farkedilir ve arzulanır.

 

2. Sakallı bir erkeği öpmek daha zevklidir.

Sakallı bir erkekle öpüşmek kadınların içini gıdıklar ve bu çok hoşlarına gider. Ücretsiz bir masaj gibidir. Sakallı bir erkekle birlikte olmanın agresif ve çekici bir tarafı yok değildir. 

3. Sakallı bir erkek aşağı doğru indiğinde kadınların zevkten başı döner.

Kadınlar vücutlarında sakallı bir bir yüzün gezinmesine bayılırlar. Özellikle siz aşağıya indikçe ve sakalınızla onların bedenini okşadıkça, kadınların içi erir ve buna asla karşı koyamazlar. 

4. Sakallı erkekler takım elbiseyle çok karizmatik görünürler.

Aslında sakal ve takım elbise bir zıtlık oluşturur. Oldukça modern ve şık bir takımın üzerinde ilkel ve güçlü bir erkeğin sakallı yüzünü hayal edin. İşte bu zıtlıktan ortaya bir muhteşemlik çıkar ve erkeği inanılmaz çekici bir hale getirir. Takım elbiselerin sakallı erkeklere daha çok yakıştığı bir geçektir. 

5. Sakalları okşamak çok eğlencelidir.

Erkekler köpek gibidirler. Okşanmak ve kaşınmak hoşlarına gider. Eğer sakallı bir sevgiliniz varsa, bu sakal sizin yeni evcil hayvanınız demektir. Boş ve düz teninin yerine, yumuşak sakallarını ve iniş-çıkışlarını okşamak sizin de daha çok hoşunuza gidecek

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz