Önceki Yazı
Sonraki Yazı
sam1

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere yuzuk.net altında sizlerin istekleri doğrultusunda program analizi yani tanıtımı yapma kararı aldık. Ve bir önceki konumuzda Alpemix hakkında bahsettik. Ardından da internette bir çok amatör olarak ip üzerinden web site üzerinden radyo yayıncılığı yapan djlerin hemen hemen hepsinin kullanmış olduğu sam2 dj programını sizlere sunuyoruz.
Sam2 DJ programı kurulumu ne kadar karışık görünse de basittir aslında, program kurulumu zaten yapmanız gerekenleri size söylüyor ve yönlendiriyor. Ancak kurulum menüsü bildiğim kadarıyla otomatik olarak ingilizce dil seçeneği bile belirlenmiş tabi ileri iler tamam evet gibi klasik popüler kelimelerin ingilizce çevirmesini biliyoruzdur eğer internetle ilişkimiz var ise ve özellikle sam2 dj programı indiriyorsak ancak arkadaşlar lisanssız kullanarak hata aldığını v.s söyleyip, sam2 dj programı nın iyi olmadığını lekeyelen arkadaşlar da mevcut. Lisans olmadığı için maksimum 13 gün sonra program da her hatayla karşılaşabilirsiniz.
Sam2 DJ Programında genel olarak baktığımız da yer alan özellikler şunlardır;
Bir web sitenin radyosuna bağlanarak djliğe adım attığınız da, 2 farklı desk vardır. şarkı esnasında belirlediğiniz özel seçtiğiniz efektleri programa entegre ederek yayın esnasında, anons esnasında bu efektleri kullanabilirsiniz. Bunun bir sınırı yok diye programı çözümledim. Efekt konusun da yani yaklaşık 40 kadar bir efekt yüklemesi yaparak test ettik. Bu program hakkında bilinmesi gerekenler arkadaşlar ki bu işlerle ilgilenenler sam2 dj programını kuranlar amaçlarını tam olarak hedefliyorlardır. Oldukça güzel ve temiz bir programdır. Kasmaz, yormaz mutsuz etmez kullananları. Yapımcısı hakkını vermiş gerçekten, ve gerçekten size böyle bir program sunduğu için de çok şanslısınız. Tabi dj lik için bir çok programlar mevcuttur, ancak çoğu karışık ve çok farklı diller kullanılarak yazıldığı için kullanımı zor oluyor. Aslında sam2 dj programı gibi diğerlerinin de kullanımı kurulumu basit, ama göz yorduğu için göze alışık gelmiyor malesef. Sam2 dj programı indirme linki malesef veremiyoruz, resmi web sitesinden indirerek desteği de oradan alabilirsiniz. Ancak biz kullanıcılarımızın istek ve arzularını önemseyerek hata v.b durumlarda bizim iletişim adreslerimize mail atarak sizlere yardımcı da olabiliriz.
Sam2 dj programınla çok keyifli yayınlar dileriz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz