Önceki Yazı
Sonraki Yazı
s-5ba9193f795ab786c2a529d664d1e40b2cef2160

Her gün sürekli şehit haberleri almaktan öfkemiz bir zırh oldu hayatımıza, terörü bitirmenin bu kadar zorlaşacağını geçmiş tarihimiz de hiç bilemezdik. Ama tarihe baktığımız da bu günün yaşanacaklarını BİRİLERİ söylemişti. Herşeye çözüm bulanlar, teröre çözüm bulamazken günlük alınan şehit haberleri artık halkın sinirlerini bozmaya çalıştı. Yakındır ki, halk silahlanıp sokaklara indiği zaman baş üstünde kelle, kelle üstün de akıl komayacaktır. İstenilen buysa halk yakındır bu yolu muhakkak aşacaktır.
Dağlıcada yürütülen bir operasyonda meydana gelen çatışma da üç kahraman silah arkadaşımız askerimiz şehit düştü. Biri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Bahsedilen konuya göre 17 terörist etkisiz hale getirilmiş ancak o etkisiz hale getiren hainleri askerlerimiz taşımış! Pamukoğlu’nun o efsane deyimi, BEN ASKERİME LEŞ TOPLATMAM! diyen bir subay görecek miyiz? Bekleyin..
Türkiye halkı olarak artan terör olayında günlük şehit haberleri gerçekten can sıkıcıdır. Davutoğlu’nun bir röportajını dinledim geçen gün, orada şöyle bir durum vardı. Medyaya değindi, dedi ki medya’nın yayımladığı haberleri nereden alıyorlar? Yalan dolan haberleri kimler medyaya ulaştırıyor? Medya bunları bize versin, tespit edelim. Bu durum Ülkeyi kaosa götürecek konulardır. Medya gizliliği ya da medya özgürlüğü değildir.. Eğer medya tutup bu benim özgürlüğümdür, gizliliğimdir derse emin olun o medya’nın şirketi halk tarafından devrime yöneltilir.
Bu acı haberlerden biri de Ankara Çankaya’da oturan Ejdar Yarbaydı. Yarbay’ın acı haberi ailesine ulaştığın da, göz yaşları ve haykırışlar dinmedi. Ve Yarbayın bulunduğu apartmana bayraklar asıldı. Halk öfkeli, insanlar tedirgin ve bir o kadar da kızgın..
Herşey için bir gün geç olacak, ama inşallah o zaman kelleleri koruyacak kılıf bulabilirsiniz. Tabiki o kılıfdan bir TÜRK çıkmazsa..

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz