Önceki Yazı
Sonraki Yazı
sinan

Sinan Akçıl, bugüne kadar sanatçı dostlarına verdiği duygusal şarkılardan oluşan ‘’Best Of Aşk’’ isimli albümünü Dmc ve Akçıl prodüksiyon etiketi ile piyasaya çıkarıyor…

‘’Best Of Aşk’’isimli albüm,  Ajda Pekkan’nın ‘’Arada Sırada’’, Ferhat Göçer’in ‘’Biri Bana Gelsin’’, İzel’in  ‘’Anlayamazsın’’, Ziynet Sali’nin  ‘’Rüya’’ ve ‘’Her şey Güzel Olacak’’, Hande Yener’in ‘’Teşekkürler’’, Zeynep Casalini’nin ‘’Dokunma Bana’’ gibi Sinan Akçıl imzalı, daha önce sanatçı dostlarının seslendirdiği 11 Aşk şarkısından oluşuyor.

Akçıl şarkıları yeniden yorumlayarak, müzik severlerin karşısına sade ve yalın bir sound anlayışı ile çıkıyor. Albüm de Xfactor Türkiye yarışmasından tanıdığımız Ferah Zeydan vokalleri de yer almakta.‘’Best Of Aşk’’ ın çıkış şarkısı ise daha önce Ferhat Göçer’in seslendirdiği ‘’Biri Bana Gelsin’’ isimli şarkı olarak belirlendi.. Albüm Febyo Taşel, Erdem Yörük, Cem İyibardakçı, Birkan Şener ve Sekan Ölçer düzenlemeleri ile yeniden sevenlerin beğenisine sunulacak..

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz