Önceki Yazı
Sonraki Yazı
skype

Skype kullanıcılarınında bildiği üzere yapılan görüşmeler otomatik olarak kayıt altında oluyor.. Çoğu skype kullanıcıları bu durumdan rahatsız oluyor. Ancak yine bir çok kullanıcısı bu durumu nasıl düzelteceğini bilmiyor, ve buna boyun eğiyor.. Skype’ta konuşma geçmişini silmek aslında o kadar da zor değil, bir kaç işlemle bu durumu rahatlıkla atlatabilirsiniz.. Öncelikle bu işlemi yapabilmek için Skype hesabımıza giriş yapmamız gerekiyor.. Girişi yaptıktan sonra aşağıdaki resimleri adım adım takip ederek ‘Geçmişi kaydını’ kapatabilirsiniz.. Dilerseniz de, 2 güne bir veya 2 haftaya bir olarak ta kayıt yapabilirsiniz.. Bunun seçimi tamamıyla sizin özgür iradenize ve seçiminize kalmış..   Yukarıda resimde görülen adımları takip edip, eksiksiz uyguladıysanız artık skype konuşmalarınız kayıt altına alınmayacak ve öncesi alınan kayıtlar da silinmiş olacaktır..

 

 

Aşağıda resimde görülen adımları takip edip, eksiksiz uyguladıysanız artık skype konuşmalarınız kayıt altına alınmayacak ve öncesi alınan kayıtlar da silinmiş olacaktır.

skype yazıları silme resimli anlatım

skypede yazıları silme

 

 

 

1984 Doğumlu Kayseri 'nin Pınarbaşı , Pazarören ilçesinden olup , hayata isyankar bakan , ama bir o kadar da yufka yürekli olan , isyankar ama duruma göre atar yapan , mermiye kafa değil vole vuran , hayatta herkezi kucaklayıp oturtan , günümüz adamlarına pek benzemeyen , yaradılışı farklı bir KAYSERİ DeliKANLIsı. ;)

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (8 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz