Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

YuzukNET Sohbet sunucuları adına sizler ile paylaşmak istediğim en güzel konulardan birisidir sohbet odalarında yaşanan aşklar.

sohbet dalında bir çok siteden ileri düzeylere çıkmış olan sohbet odaları adında yuzuk.net ilerlemeye devam ediyor tabi ki de büyüyen yerlerin çeşit çeşit insanları da vardır bu insanlar arasında chat yapmayı aşk ile bağlayan yada sohbet etmeyi aşk ile bağlayan insanlar olacaktır. kimisinde karşılıksız çıkacaktır kimisinde karşılıklı çıkacaktır.

insanlar arasında insanların en doğru içlerinde ne yaşıyorlarsa aynen akset tikleri görülmüştür sohbet odalarında  iyi insan yada kötü insan olarak nitelendirilen ti niyetler ortaya çıkmıştır.

yaşanılan en güzel arkadaşlıkların arkasından gelen aşk mirc i açtığınızda bile içinize oturan bir heyecan la anlatılamayan bir duygu ile bürünür insan mirc e başlangıcınızda sohbet edecek kimseyi bulamazsınız aşkınız orada ise

chat yapan kişileri izlersiniz sadece aşkınız gelene kadar aşkınız geldikten sonrası ise içinizde bir kıpırdı olur ve sohbet etmeye başlarsınız zamanın nasıl geçtiğini bile bilemezsiniz sonrasında aşkınızı reel e dökmeye çalışırsınız elini tutmak istiyorum sarılmak istiyorum gibi cümleler kurarak tabi bu işin çakallığı :) o kadarı da artık kişi yada kişilerin marifetine kalmış bir şeydir iş reel döküldüğünde ise biraz durumlar fark edebiliyor insanın içine heyecan ile karışık şüphe yada korku düşüyor ya beklediğim gibi değilse ya kameralı sohbet te ki gibi güzel değilse ya mirc sohbet de ki gibi değilse diye türlü türlü düşünceler içine kapılıyorsunuz ta ki o karşınıza çıkana kadar zaten işin içerisinde sahtekarlık yok ise karşınıza çıkan kişide aynen sohbet ettiğiniz kişi ile aynıdır  bunun düşüncesi bile olamaz ne diyorduk karşınıza çıktığında yine içinizde bir kıpırdı oluşur karnınız gıdıklanır sanki birisi gıdıklıyor gibi olursunuz bu nedir?  :)

heyecan la karışık sevgi belirtileridir bu insanların genetik yapısında vardır nedeni anlaşılamayan bir şeydir ve onun elini tuttuğunuz da ki duygu bambaşka bir duygudur artık aşkınızı teyit ediyorsunuz demektir el ele yollarda gezerek parklarda oturarak geçirdiğiniz zamanın nasıl geçtiğini bile bilemeden geçer ve akşam olur akşam artık kızın evine gitmesi gerektiğini söylediğinde ise hiç gitmemesini istersiniz zaten gideceğini biliyorsunuz ama akşamın olmasını hiç istemezsiniz.

sohbet odalarında aşk böyle başlar tabi ki de nasıl biteceği nasıl sonlanacağı da kişi yada kişilerin elinde olan bir şeydir.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz