Önceki Yazı
Sonraki Yazı
sohbetodalarındaask

Sohbet sitelerinin bedava ve çoğu zaman üyeliksiz kullanım sunması, bu platformun rağbet görmesini sağlamıştır. Bilinçli her kullanıcıya sohbet ve chat sitelerini önerebiliriz. Çünkü her insan hayatının her döneminde yeni ve farklı insanlarla tanışmayı ister. Sohbet odaları yeni arkadaşlık, yeni dostluklar ve yeni aşkları getirir. Sohbet odaları kurulduğu yandan bu yana, çoğu insan için eğlence, vakit geçirme bazen de bilgi amaçlı durumlarda yardım vermiştir.

Gözlemlere göre  insanların internet ortamında daha rahat tavırlar sergilediği görülmüştür çünkü kendisini kimsenin görmediği yada gizli kapaklı barınabileceği yerler olanak sağlamıştır bu duruma bu durumun faydaları olduğu gibi zararları da vardır tabi ki zararları nelerdir öncelik ile bu konuya değinmek istiyorum. kişilerin güvenini kazanma konusu olarak çok zararlı bir durumdur sonuçta insanlar yabancı, tanıdık kişiler yok sohbet ortamında belkide yüzlerce insan olabiliyor bu yüzler arasında tanımadığınız bir kişiye güven vermek çok zor bir durumdur güven meselesinden sonra insanların tavırları reel hayatında olmadığı gibi bir davranış şekli ile karşılaşabilirsiniz.

sohbet odalarında sohbet etmenin faydası olarak ise tek kelime anlatacak olursak huzurlu bir durum olarak adlandırabiliriz.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz