Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor All Star 10. bölümü nefes kesiyor

Survivor yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Survivor All Star 10. bölümde ünlüler ve gönüllüler ödül oyununu kazanmak için tüm güçlerini zorlu parkura yansıtacak. Erzakları tükenen iki takım simit ödülünü kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Son güncelleme: 09 Mart 2015 22:39

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Survivor, yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Survivor’da yarışan en iyi yarışmacılardan oluşturulan kadrosuyla Tv 8’de ekrana gelen Survivor All Star’da rekabet ilk günden kızışırken, gerilim sürekli yükseliyor. Yarışmacıların sadece birbirleriyle değil, zorlu ada şartlarıyla da mücadele etmek zorunda kaldığı Survivor’da ünlüler ve gönüllüler bu akşam ödül oyununu kazanmak için mücadele ediyor.

Ödül oyununun yanında sembol oyunu oynanacak. Sembol oyununu kazanan kişi Kıbrıs’a gitmeye bir adım daha yaklaşacak.

Survivor All Star’da bu akşam, ünlüler adasından bir isim adaya veda edecek. Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımından Duygu Çetinkaya’nın elendiği yarışmada bu hafta ünlüler takımından bir yarışmacı eksilecek. Gelen SMS oyları kimin kalıp kimin gideceğini belirleyecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA NELER YAŞANDI?

Geçen hafta ünlülerin kazandığı dokunulmazlık oyununu bu hafta ünlülere fark atan gönüllüler kazandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybetmelerine rağmen başarılı bir performans göstererek ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler, ezici bir galibiyet aldı. Ünlülere karşı 8-1’lik bir galibiyet alan Gönüllüler, dokunulmazlık simgesini kazandılar.

Dokunulmazlık oyununda bir rekor kırıldı. Survivor tarihinin en ağır torbalarını kaldıran Turabi, 170 kilogram ile oyunun en başarılı ismi oldu. Acun Ilıcalı, gösterdiği bu performanstan dolayı Turabi’yi tebrik ederken, oyunun galibi oldukları için de dokunulmazlık sembolünü Turabi’ye verdi.

Daha sonra ünlüler arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Elemede ismi yazılamayacak bir kişinin belirlenmesi için oynanan dokunulmazlık oyununda son ikiye Hakan ve Merve Oflaz kaldı. İki isim arasında oynanan oyunu Hakan kazandı ve arkadaşları onun adını yazamadılar.

Ünlüler grubu arasında yapılan ve elenmesi istenen isim oylamasında sonuçlar açıklandı ve en çok adı yazılan isim Fulya Keskin oldu. SMS sonuçlarına göre en çok oyu alan isim belli olacak ve o kişi Fulya Keskin’in karşısına bir isim çıkaracak. En az oyu alan ismin ada macerası son bulacak.

OYLAMA SONUCU FULYA KESKİN ELENEDİ

FULYA KESKİN KİMDİR?

Survivor 2005’te mücadele eden Survivor Fulya, Survivor’a katılma isteğini ‘Survivor’u macerayı sevdiğim için istiyorum. Kesinlikle benim karakterime çok uygun bir yarışma’ sözleriyle anlatmıştı.

Survivor Fulya Keskin, 1984’te İzmir’de doğdu. eğitim hayatına İzmir’de başlayan Survivor Fulya Keskin, eğitimi süresinde hentbol, atletizm, badminton ve taekwando gibi sporlarla ilgilendi.Sporcu kimliğinin yanı sıra modellik üzerine çalışmalarını da sürdüren Survivor Fulya Keskin, İstanbul’da yaşıyor. Katıldığı Best Model yarışmasında çeşitli dereceler aldı. Halen modellik yapmaya devam eden Survivor Fulya modelliğin yanı sıra step ve aerobik eğitimi de vermektedir.

Survivor All Star Ünlüler Kadrosu

Pascal Nouma, Ahmet Dursun, Doğukan Manço, Anıl Tetik, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Fulya Keskin, Merve Oflaz ve Berna Canbeldek

Survivor All Star Gönüllüler Kadrosu

Hilmi Cem İntepe, Duygu Çetinkaya, Nadya Zagli, Hakan Hatipoğlu, Hasan Yalnızoğlu, Bozok Gören, Begüm Yücetan, Taner Özdeş,Sahra Işık,Özlem Çalın,Seda Aktuğlu ve Turabi Çamkıran

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz