Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor All Star 11. bölüm eleme gecesi

Survivor All Star’da bu akşam eleme gecesi. Survivor All Star’dan kim elenecek? Survivor All Star’da ünlülerden adaya kim veda edecek? Survivor 11. bölüm ..

Survivor All Star’da eleme günü geldi. Survivor All Star’da bu hafta kim elenecek? Survivor All Star adasına vede eden isim Fulya Keskin mi olacak? Survivor All Star bu akşam 20′de TV8′de. Survivor Ünlüler adasından ayrılan isim kim olacak? Survivor All Star’da bu akşam, ünlüler adasından bir isim adaya veda edecek. Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımından Duygu Çetinkaya’nın elendiği yarışmada bu hafta ünlüler takımından bir yarışmacı eksilecek. Gelen SMS oyları kimin kalıp kimin gideceğini belirleyecek. Survivor All Star internetten canlı izleme linki haberin altındadır.

Bu akşam konseyde neler yaşanacak? Survivor All Star’daki macerası biten ünlü isim kim olacak? Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8’de.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz