Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor 2015 All Star ‘da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı büyük merak konusu. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için eleme gecesi vardı. Survivor gönüllüler takımı ada konseyinde Begüm Yücetan ‘ı elenmek üzere çıkardı. Kişisel dokunulmazlık oyununu ise Turabi kazandı. İşte Survivor All Star yarışmasının 22 Mart son bölümünde yaşananlar.

Survivor All Star yarışmasında dokunulmazlık oyunu müthiş bir çekişmeye sahne oldu. İki haftadır kaybeden ünlüler bu kez elemeden kurtuldu. Survivor gönüllüler takımı elemeye kalan taraf oldu. Acun Ilıcalı ada konseyini topladı ve elenmek üzere bir ismin yazılmasını istedi. Survivor 2015 gönüllüler takımı büyük bir oy çokluğuyla elenmesi için Begüm Yücetan ‘ın adını yazdı.

SURVİVOR ADA KONSEYİ BEGÜM ŞOKU
Survivor all star ada konseyindeki oylama sonucunda bu hafta elenmek üzere çıkan isim Begüm oldu. Ada konseyinde oylama sonuçları şöyle oldu;
Seda 1,
Taner 1,
Özlem 1,
Begüm 5

BEGÜM YÜCETAN : BUNU HAKETMEDİM

Survivor 2015 oylamasında sonunda, en yüksek oyu alarak yapılacak elemenin ilk adayı olan Begüm Yücetan bu sonucu hak etmediğini söyledi. İşte Begüm Yücetan ‘ın sözleri;

“İsmimim çıkmasını bekliyordum, ama bunu hak etmiyorum. Saygı duyuyorum bu konuda. Herkesin bir planı var benim de bir planım var. Oyunlarda elimden geleni yapmayı istiyorum. Benim bir karakterim var, geliştirdiğim. Kendimi bozamam bunun için. Survivor olmak için geldik, ama öncelikle insan olmamız gerekiyor.

SURVİVOR 22 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor All Star ‘da iki haftadır ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybediyor ve Sohbet eleme şoku yazıyordu. Survivor ‘ın 22 Marttaki son bölümünde ise dokunulmazlık oyununu kaybeden bu kez gönüllüler takımı oldu. İşte 22 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu.

ACUN ILICALI ‘NIN ANLATTIĞI SURVİVOR OLAYI
Survivor All Star’da yine renkli dakikalar yaşandı. Eleme gecesinde Acun, 2010 yılındaki bir olayı izleyicilerle paylaştı. 2010 yılında yapılan Survivor yarışmasında, üç erkek yarışmacının doğum günü olmasına rağmen İhsan’ın Merve’yi adada yanlız başına bıraktığını söyleyen Acun, kararın kendisi de dahil izleyenleri şoke ettiğini söyledi.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz