Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor All star 3. Bölümünde  izlediğim akdarısı sizlere aktarmaya çalışacağım survivor yine zorlu bir parkur ile karşımıza geldi ünlüler ve gönüllülerin bu zorlu mücadelelere göğüs germeleri kaçınılmaz her zaman ki gibi aksaklıklar ve sakatlıklar yaşandı diğer survivor yarışlarından Berna ve Sahra karşı karşıya gelerek bütün hırsları ile yarıştılar o yarışın galibi Sahra oldu

parkurun ilk yarış bölümünde gönüllülerden 3 kız ve ünlülerden 3 kız olacak şekilde ilk parkur yarışında duyguda hafif bir sakatlık oldu nadia nın ayağı duygunun kafasına çarparak duyguyu afallattı ve duygu havuza atladığında ayağını burkarak dahada fazla sakatlanma riski yaşadı o parkuru gönüllüler alarak kazandılar sonraki etaplarda Turabi , Hilmi Cem ve diğer yarışmacılar büyük performans sağlayarak yarıştılar  öncelik olarak ünlüler 8-7 önde iken son sıralarda bulunan sahra, Hilmi Cem , ve Turabi sıralarını başarı ile tamamlayınca bu zorlu parkur yarışını gönüllüler 10-8 alarak kazandılar kazanan takımın ödülü tabi yiyecek ti ve bu yiyecek ise 2 şer adet patatesdi.

Survivor All star da yeni bir yarış özelliği eklenmiş haftanın bayan yarışmacısı ve haftanın erkek yarışmacısı olarak ve bu yarışmacılar finali beklemeden bile Kıbrısa direk gidebilecekler

iki takımın bayanlarının hep birlikte yarışmaları ve iki takımın erkeklerinin hep birlikte yarışmaları sonucunda haftanın erkek yarışmacısı ve bayan yarışmacısı belli olacak şekilde parkurlar devam etmektedir.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz