Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor All Star izle 5. bölümde elenen isim kim olacak?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Survivor All Star’da mücadele hız kesmiyor. Survivor All Star’dan kim elenecek, adaya veda eden isim kim olacak? İşte detaylar…

Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler arasındaki büyük mücadele devam ediyor. Survivor All Star’ın bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde ada konseyi toplanıyor.

SURVİVOR ALL STAR İLK ELENEN KİM OLACAK?

 Survivor All Star’da Duygu’nun adının yazılmasının ardından SMS oylamasında en yüksek oyu alan kişi bir rakibinin adını verecek. Duygu ile birlikte bu kişi halk oylamasına sunulacak. Oylama sonunda Survivor All Star ‘da elenen ilk isim belli olacak.

SURVİVOR ALL STAR’DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANDI?

Adalarına alışan Ünlüler ve Gönüllüler takımı hırslı ve kararlı. Yarışmaların arasında birbirlerine verdikleri taktikler, tavsiler ve dönen kulisler yarışmaya renk katmaya devam ediyor. Survivor All Star’ın son bölümüne dokunulmazlık oyunu damgasını vurdu. Gönüllüler ile ünlüler kıyasıya geçen oyunun sonucu herkes için sürpriz oldu. Yarışta hep önde olan gönüllüleri geriden izleyen ünlüler son kulvarda atak yaptı. Son kulvarda 9-9 berabere kalan takımlar 4’erli gruplar olarak yarıştı. Sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan taraf ünlüler oldu. ‘Dokunulmazlık Ödülü’nün sahibi olan ünlüler, Önceki hafta kazandıkları ilk dokunulmazlık oyunu sonrası bu hafta da yarışı kazanarak yine dokunulmazlık ödülünü aldılar.

SURVİVOR ALL STAR ADA KONSEYİ KİM YAZILDI KİM ELENİR?

Hasan’ın dokunulmazlık ödülünü kazanmasının ardından Survivor ada konseyi toplandı. Survivor All Star gönüllüler takımı yarışmadaki performansa değil kişisel sorunlarına göre bir oylama yapınca adı yazılan kişi sürpriz bir isim oldu. Yarışmacılardan Turabi ile sorun yaşaşayan Duygu, Survivor All Star’da elenmek üzere belirlenen ilk isim oldu.

SURVIVOR ALL STAR SEDA’DAN DUYGU’YA OLAY SÖZLER

Seda, müzadelesi başlamadan önce bağıran Duygu’nun sesini duyunca rakibine onun hakkında olay sözler söyledi. Sembol oyunu sonrası kaybetmesinin ardından çok istediğini olmadığını belirtirken gözyaşlarına boğuldu. Seda Aktuğlu kaybetmenin verdiği moral bozukluğuyla gözyaşlarını tutamadı.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz