Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Dokunulmazlık oyunu sırasında Duygu ve Taner birbirine girdi. Survivor All Star’ın dün akşamki bölümüne Duygu ve Taner’in kavgası damgasını vurdu.

Taner, önde oldukları halde bu kavgalar yüzünden oyun verdiklerini savunurken Duygu Çetinkaya bir anda çıldırdı. Duygu Çetinkaya ‘Bana bak Taner hiçbirinizin meşhur olma malzemesi ben değilim. Kafanı öyle sallayıp durma’ diye tepki gösterdi.

survivor’u ilk çıktığı günden beri seyrettik ama bu sefer boykot ediyoruz. sebebi de Acun’un yanlış kişi ve yanlış raiting alma çabaları. ne olur kavgasız uyum içinde olan insanların çekişmeli yarışlarını huzur içinde seyretsek. bazı kişilerin ne kadar huysuz olduğu zaten belli, alma kardeşim onları yarışmaya o zaman. sanıyorsun ki kavga çekişme olunca raiting artacak. yok acun bu sefer yemedi, bu sefer biz seyretmiyoruz bu programı. benim gibi düşünende çok sayıda bilesin.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz