Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Merve Oflaz ilk yazılan isim oldu

Survivor’da heycan kaldığı yerden devam ediyor.Survivor all star Kim elendi eleme gecesi yaşanacak. Survivor Ünlülerden elenen isim kim olacak..Survivor All Star yarışmasında Pazar akşamı dokunulmazlık heyecanı yaşandı.Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girdiler. Ancak dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanınca ünlüler takımı gönderecekleri 2. arkadaşlarını belirlemek için konseye gitti..Yapılan ada konseyinde ise Merve Oflaz, Almeda ve Hakan’ın isimleri yazıldı. Merve Oflaz’a 5 oy, Almeda’ya 4 oy, Hakan’a ise 1 oy çıkarken, sms oylamasına kalan ilk isim Merve Oflaz oldu.Survivor yarışmalarının tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz’ı arkadaşları oyunlarda yeterince etkili olamadığı gerekçesiyle eleştiriyordu.

Dün akşam yarışmacılar hamburger ve patates yemek için kıyasıya mücadele etti. Nefeslerin tutularak izlendiği yarışta kazanan takım Gönüllüler oldu.

Hakan Bozok’a karşı kazandı

Sahra Almeda mücadelesinde Sahra kazandı

Hasan Doğukan yarışının kazanan isim Hasan oldu

Begüm Berna’ya karşı oynadı ve yarışı kazanan Berna oldu

Turabi Pascal’a karşı oynadı ve zorlu parkurda kazanan isim Turabi oldu

Gönüllüler : 3 Ünlüler: 2

Anıl Hilmicem’e karşı oynadı ve kazanan isim Hilmicem oldu

Merve Aydın Nadya yarışında kazanan Nadya oldu

Serenay Özlem’e karşı kazanan kişi Serenay oldu

Gönüllüler: 5 Ünlüler: 3

Hakan Berna – Hasan sahra’ya karşı zorlu yarışta kazanan Ünlüler oldu

Merve Pascal – Özlem Turabi kazanan Ünlüler oldu

Ünlüler:5 Gönüllüler :5

Ödül oyunu için müthiş bir mücadele var. Bakalım kazanan kim olacak

Oyun için sıra Serenay Doğukan – Nadya Bozok bu yarışı kazanan takım Gönüllüler oldu

Almeda Anıl – Begüm Hilmicem yarışında kazanan isim Gönüllüler oldu

Şimdi Merve Aydın Özlem’e karşı ve kazanan Özlem oldu

Doğukan Bozok’a karşı kazanan iism Bozok oldu tam bu esnada yarışta bir gerginlik yaşandı.

Turabi Hakan’ın kendi alanlarına girdiği iddiasıyla itti ve bir anlık gerginlik yaşandı
Acun Ilıcalı olayı tekrar izleyerek karar verdi ve Turabi’nin Hakan’ı ittiğini görerek onu yarışmadan diskalifiye etti.

Merve Aydın Begüm’e karşı kazanan Merve oluyor

Kıyasıya mücadele devam ediyor şimdi ise Berna Nadya’ya karşı ve kazanan Berna oluyor

Hasan Hakan’a karşı yarışı kazanan isim Hasan oldu ve Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.
Gönüllüler hamburger ve patates kazandı.

Büyük bir üzüntü yaşayan Ünlüler takımından Berna’nın sözleri takımı kızdırdı.Berna şunları söyledi. Yine olmadı hiç olmuyor şuna üzülüyorum bazı arkadaşlarımız okadar kendisini parçalıyorki genede olmuyor kendimden örnek vereyim 3 puan aldım elimden geleni yapıyorum ama yine açız ve bunun değişmesi lazım lütfen herkes bir puanda olsun alsın ki bizde yemek yiyelim sadece 4,5 kişi takım kurtaramaz herkes biraz daha fazlasını yapmalıaç kaldım ve kafayı yemek üzereyim dedi.

Survivor All Star’da bu akşam ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele edecek yarışmacılar ödülü kazanmak için neler yapacak? Kıbrıs’a direkt gidebilmek için sembol biriktirmek zorunda olan yarışmacılardan hangi iki yarışmacı sembolün  sahibi olacak?Ünlüler ve gönüllülerin yarıştığı Survivor All Star’da Pascal Nouma, Ahmet Dursun, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Merve Oflaz, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın ve Nadya Zagli  adada kalmak için büyük bir mücadele veriyor.

SURVİVOR ALL STAR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Surviorda All Star’da elenen isim Fulya Keskin oldu. Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star’a ikinci veda eden isim ünlüler takımından Fulya Keskin oldu. SMS oylamasında birinci olan Anıl, Merve Oflaz’ın adını verdi. Böylece Merve Oflaz ve Fulya Keskin adaya veda edecek iki aday oldu. SMS’de daha fazla oyu alan Merve Oflaz adada kaldı. Daha az SMS alan Fulya Keskin elendi

İşte 10 Mart Survivor SMS oylaması sonuçları:

1. Anıl

2.Serenay

3. Merve Aydın

4. Nouma

5. Merve Oflaz

6. Doğukan

7. Berna

8. Ahmet Dursun

9. Hakan

10. Almeda

11. Fulya…

 Ünlüler ve gönüllülerin yarıştığı Survivor All Star‘da Pascal Nouma, Ahmet Dursun, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Merve Oflaz, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın ve Nadya Zagli  adada kalmak için büyük bir mücadele veriyor.

HAKAN TURABİ TARTIŞMASI TIKLA 
Survivor All Star’da açlık her geçen gün artıyor ve yemek ödülü daha da büyük önem kazanıyor. Geçtiğimiz hafta ünlüler ve gönüllüler çekişmeli bir mücadele yaşadı. Son oyunda Berna’nın karşısında kaybeden Nadya’yı oyun sonunda takım arkadaşları teselli etti. Ünlüler takımı ise pizza ödülünü kazanmanın mutluluğuyla adalarına döndü.

Survivor hakkında bomba iddia!

Survivor hakkında bomba iddia! Google Maps’ten elde edilen verilere göre Ünlüler ile Gönüllüler’in aynı adada farklı plajlarda yarıştığını gösteriyorYapımını ve sunumunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor yarışması bu yıl da televizyon izleyicisinin ilgisini çekmeyi başardı.Son 10 yılın en iyilerinden oluşan All Star karması şampiyonluk için mücadele ediyor.. Survivor bu sene gene Dominik’te çekiliyor.Blog yazarı Gurukafa’nın Bilgimanya’ya dayandırdığı habere göre, Survivor All Star Dominik Cumhuriyeti’nin kuzeyinde diyebileceğimiz bir bölgeye denk geliyor.Google Map yada Google Earth uygulamasında ‘Playa Conda Samana’ diye aratırsanız fotoğrafta en solda gördüğünüz plaja ulaşırsınız. Google Earth ile bakınca Gönüllüler Adası ile Ünlüler Adası arasında ( A noktası ile C noktası arasında ) plajdan yürüme yolu ile yaklaşık 760 metre mesafe var.

Survivor 2015 All Star yarışmasında dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanınca ünlüler takımından kim elenecek merak konusu oldu. Survivor adasında kişisel dokunulmazlığı kazanan isim ise Ahmet Dursun oldu. Ahmet Dursun açıkça isim verdi ve Hakan ya da Merve Oflaz’ın elenmesini istediğini açıkladı. Gönüllüler takımı son bölümdeki dokunulmazlık oyununu 9-6 gibi kritik bir noktadan çevirerek kazandılar. Survivor’da ünlüler takımı ada konseyinde yine eleme sancısı yaşayacak. Ahmet Dursun’un kişisel dokunulmazlık oyununu kazanması işleri daha da karıştırdı. Survivor ünlüler takımı Ahmet Dursun ve Merve Aydın ittifakı nedeniyle bölünmüş görünüyordu. Geçen hafta elenmek üzere adı en çok yazılan ikinci isim olan Ahmet Dursun bu hafta dokunulmaz olunca ‘kim elenecek’ sorusunun yanıtı merak konusu oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ AHMET DURSUN İSİM VERDİ

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz