Önceki Yazı
Sonraki Yazı
survivor all star

Survivor All Star‘da son bölümde heyecan doruktaydı

Survivor All Star yarışmacıları adalarına ayak bastılar. Son yılların en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star dün akşam saat 20.00’de TV8 ekranlarında başladı. İlk konsey gecesinde Turabi’nin şovu damga vurdu. Peki bu akşam Survivor All Star son bölümde neler oldu?

Survivor’ın ilk konsey gecesine Turabi’nin şovu damga vurdu. Turabi ilerleyen günler için oldukça iddalı konuştu. Survivor Turabi, sivri dili ve maço haliyle dikkat çeken yarışmacılardan. Turabi, ilk eleme gecesinde eski Survivor yarışmacılarına selamını bu şekilde göndermeyi tercih etti.

Survivor All star 1. bölümünde Turabi, ilk ada konseyinde geçen sezon beraber olduğu yarışmacılar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Turabi; ‘Survivor All Star’a hoşgeldik, All Star’dan önce geçmişimize kısaca bir bakalım, kimleri gömmüşüz, Hayatta iki şeye dikkat edeceksin,bir yolda giderken kavşaklara, iki yüzüne karşı gülüp arkandan iş çeviren…’ diyerek Akın’a, Senin yaptığın gider benim hoşuma gider Ekrem’e, vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın ama fazla derine inme çünkü orada sen varsın Samanta’ya, Sana çok yüz verdim 96’sını geri alıyorum, şimdi etrafımda 4 dön bakalım Sahra’ya, Ne olursan ol kim olursan ol benim olduğum yerde akıllı ol Mert’e, Bir av sahasına avcı ol gerekirse ölen ol ama sen sen ol avcıya av getiren İT olma Yiğit’e, Keser döner sap döner gün gelir hesap döner Gökhan’a, Benimle yarışmaya cesareti olanın sonuçlarına katlanacak kadar da gücü olmalı diyerek Ahmet Dursun’a selam gönderdi. Turabi son olarak ‘Geçmişte gömdüklerimiz gelecekte gömeceklerimizin garantisidir, alayınıza gider diyerek Hakan’ın ismini yazdı…

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz