Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Bilgisayar kullanıcısı olan herkes çağımızda ücretsiz mesajlaşma yöntemlerinden en az birini kullanmaktadır. Ücretsiz mesajlaşmanın en eğlenceli ortamı olan chat sitelerinde onlarca kişi ile sohbet edebilir ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Çoğu zaman birbirini tanımayan yüzlerce kişinin bir arada bulunduğu chat sitelerinde samimi bir ortam oluşmaktadır.
Günün yorgunluğunu atmak için, yeni insanlarla tanışmak için belki de en etkili yöntem chat yapmaktır. Bir çok kişinin şüphesiz temel amacı karşı cins ile tanışmaktır. Tabi ki herkesin amacı bu değil sadece zaman geçirmek ve eğlenmek için chat yapmaya giren sayısı daha fazladır. O kadar kişinin bir arada bulunduğu ortamda samimiyetsiz yada argo sözler eden birisi olursa gerçekten herkesin tadı bozulur ancak biz site yöneticileri olarak her an konuşmaları takip ederek bu tarz durumların önüne geçiyoruz. Uygunsuz nickname yada uygunsuz mesaj yazan kişiler anında uzaklaştırılıp, konuşmaya katılamaz hale getirilir.
Chat yapma süreniz tamamen size bağlıdır isterseniz 1 dakika, isterseniz saatlerce aktif olarak chat yapmaya devam edebilirsiniz. Bu tabiki de sizin ortama ısınmanız ile alakalı olacaktır. Mesajlaşmanız sırasında aktif olarak bizlerde bulunduğumuz için, sormak istedikleriniz olursa elimizden geldiğince cevaplamaya gayret gösteririz.
Ortamı eğlenceli kılan bir diğer ayrıcalık ise sürekli olarak canlı radyoların sitemizde aktif olmasıdır. Ücretsiz mesajlaşmaya dair tüm temel bilgileri artık biliyorsunuz. Yuzuk.net aracılığı ile chat yapmanın keyfini doya doya çıkartın.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz