Önceki Yazı
Sonraki Yazı
whatsapp telefon

Günümüzde en çok kullanılan ücretsiz mesajlaşma servisi, popülerliği ile bilinen WhatsApp yaklaşık 15 milyar dolara, facebook tarafından satın

alınmıştı. Ve üzerine yenilenmeye yönelik bir çeşit tasarım yönünde değişiklikler yapıldı..

Hemen ardından, konuşma alanında kişinin gördüğünü onaylayan 2 mavi tik simgelerini çalıştırdı..
Bu durum şirketin geliştirmeye yönelik popülerliğinde büyük önem kazandırdı..
Satışın gerçekleşmesi’nin hemen ardından yapılan en büyük değişiklik ise Telefon Görüşmesi oldu.. Buna benzer programlar da mevcut ancak popülerliği henüz WhatsApp kadar yakalayamamış programlar için pek kullanışlı değildi.. WhatsApp, bu özelliği es geçmeyip, kendisine entegre ettiği Telefon Görüşmesiyle büyük adım attı!

Şu da gerçek ki, böyle online mesajlaşma servisi WhatsApp, bu gelişimin ardından, gsm operatörlerini üzecek gibi görünüyor..
Görüşmeleri ise Bluetooth kulaklıklara aktarma, aramaya sms iletişimiyle cevap benzeri özellikler de olacağı yönünde şirket bildirdi..

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz