Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makaleler

Yeni chat sohbet platformu Yuzuk.Net üzerinden devamlı online olarak kesintisiz muhabbet edebilir, mirc yani masa üstü programımızı bilgisayarınıza indirme yaparak klavye’den kalıcı Arkadaşlıklara yelken acabilir süper bir partner bulabilirsiniz..

Chat Sohbet hizmetleri olarak türk chat hizmetleri sunulmaktadır, bedava arkadaşlık sitesi hizmetlerimiz sizlere online muhabbet etme imkanı sağlıyor!

Aradığınız özelliklere en uygun bayanlar ve baylar ile tanışma kaynaşma imkanı yakalayabilir, ücretsiz olarak chat chut yapabilirsiniz.

Türkiye ve Dünya genelinde en çok ziyaret edilen arkadaşlık platformu olma özelliğimiz ile sizlere beleş sohpet etme imkanı sağlanmaktadır.

Yerli ve Yabancı Avrupalı muhabbetciler burada sizleri bekliyor!

#Sohbet – odamız sizlere 7/24 kesintisiz muhabbet etmeye davet ediyor.

#Yarisma – oyun ve eğlenceli anlar yaşamak için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

#Bulmaca – yarım kalan soruları tamamlayarak puanları hanenize yazdırabilirsiniz.

#Radyo – kanalımız üzerinden müzik dinleme imkanı bulabilir, şarkıcı adı şarkı ismi ve eserin adı şeklinde şarkı dinleme imkanı bulabilirsiniz.

#OperHELP – yardım odamıza giriş yaparak öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir, online destek hattımızdan ücretsiz olarak faydalanma imkanı bulabilir, yöneticilerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte AÇIK ve NET bir şekilde yetkililerimiz bildirebilirsiniz.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz