Önceki Yazı
Sonraki Yazı
yetenek-sizsiniz-Türkiye
Acun Ilıcalı, eser yenenler, Murat Boz ve Özgü Namal’ın jüriliğini yaptığı, sunuculuğunu ise Alp Kırşan’ın üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu hafta da dopdoluydu…
Renkli jüri üyesi, eğlenceli sunucusuyla TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edenYetenek Sizsiniz Türkiye’de, 2.Tur heyecanı devam etti. Stüdyodaki izleyicilerin oylaması ile yarı finale kalma şansını yakalayacak olan Yarışmacılar, en iyi performanslarını sergilemeye çalışırken, en yüksek oyu alabilmek için kıyasıya mücadele etti.
Geçen hafta yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de; yarışmacılardan Kudans grubu sergilediği muhteşem dans gösterisi ile izleyenleri etkilemeyi başardılar mı?

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz