Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Türkiye’de uzun zamandır chat sohbeti sektöründe en iyi isimlerden biri olmaya devam ediyoruz. Sitemizin kurulduğu günden bu yana, her daim sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelişmeler yapmaktayız. Sohbete deki kullanıcısı sayısını arttırmaya yönelik olmasından tutun, daha hızlı hostinglere geçiş yapmaya dek en ince ayrıntıları sizler için düşünüyoruz.
Sitemiz chat sohbet odaları dışında başınızdan geçen hikayelerinizi anlatabileceğiniz sayfalarımız, mırc kodları, mırc botları, mırc komutları ve daha fazlasını bulabileceğiniz sayfalarımız mevcuttur. Blog sayfamızda sizler için hazırladığımız tarafımızdan yazılan makaleler ve bilgiler mevcuttur, oldukça yararlı bir bölüm olsa da kimsenin okumaya tenezzül etmediği bir yer aslında. Sinevizyon kategorimizde filmlerin özetleri, oyuncuları gibi ayrıntılı bilgiler de yer almaktadır.
Kısacası sitemizde bolca zaman geçirebileceğiniz, eğlenebileceğiniz her şey mevcuttur. Sizlerde çevrenize bizleri anlatarak başkalarının da girmesini sağlarsanız emin olabilirsiniz ki çok daha iyi olmaya devam edeceğiz.
Sitemizde sohbet ederken bir yandan oyun oynamak isterseniz bunu da düşündük, hiç durmadan sürekli oyun oynayabileceğiniz oyun sayfamızda bulunmaktadır. Canlı radyo dinleyebilme imkanıda mevcut ve hatta radyo sayfasından şarkılar ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Canınız sıkılıyor da olsa, mutluda olsanız, size de hitap eden şarkı çıkacaktır.
Sloganımız olan sohbetin hiç bitmediği adres yuzuk.net’in sohbet sayfasına sizde davetlisiniz. Gelin 1 dakika chat yapmanın keyfini sürün zaten sonrasında kendi isteğiniz ile daimi kullanmaya devam edeceksiniz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz